TPL_GK_LANG_IS_LOADING
http://www.guilanerooz.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.slideshow.aigk-is-103.jpglink
http://www.guilanerooz.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.slideshow.b3Igk-is-103.jpglink
http://www.guilanerooz.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.slideshow.c3igk-is-103.jpglink
http://www.guilanerooz.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.slideshow.d3iigk-is-103.jpglink
«
»

مبارزه با حشرات

مبارزه تخصصی با حشرات موذی

مبارزه با جانوران موذی

مبارزه با جانوران موذی

سمپاشی تضمینی

سمپاشی تخصصی
مباارزه تخصصی با جانوران موذی

اگر شما هم نیازمند سمپاشی و یا طعمه گذاری و مبارزه با آفات خانگی، صنعتی و انباری هستید عجله نکنید!!! لازم است چند نکته مهم را بدانید:

آیا به سلامت خود و خانواده خود علاقه مند هستید؟

آیا بهترین راه مبارزه با حشرات موذی را می دانید؟

آیا می‌دانید استفاده از سموم نباتی خطرناک چه پیامدهای خطرناکی برای شما و خانواده‌تان دارد؟

امروزه با ازدیاد جمعیت در اکثر شهرها به‌تبع آن افزایش میزان زباله خشک و تر، مشکلات بهداشتی مربوط به حشرات موذی و جوندگان مضر و تولیدمثل و انتشار آن‌ها افزایش قابل‌ملاحظه‌ای داشته است. دراین‌بین حشرات و جوندگان موذی مانند سوسک حمام (سوسری آمریکایی)، سوسک ریز (سوسری آلمانی)، مگس و انواع موش و رات؛ که از طرق مختلف مانند لوله‌کشی فاضلاب شهری و محل‌های دفع زباله وارد منازل، هتل‌ها، رستوران‌ها و سایر اماکن عمومی و شخصی می‌شوند. اهمیت بهداشت در جامعه بشری را امری حیاتی کرده است که اجتناب از آن باعث بروز انواع بیماری‌های حاد و مزمن در جامعه می شود.


در همین راستا شرکت سم‌پاشی گیلان روز با عنایت به خداوند متعال و حمایت شما هم‌میهنان عزیز، با ربع قرن تجربه در امور مبارزه با حشرات و جوندگان موذی در اماکن عمومی و خانگی با متدهای نوین و منحصربه‌فرد قدم‌های بسیار مفیدی برداشته است که شمارا دعوت به بررسی آن می‌نماید.

اکنون دیگر باوجود تکنیک‌های نوین و پیشرفته مبارزه با حشرات و جانوران موذی و ورود فنّاوری‌های پیشرفته در تجهیزات سم‌پاشی ، دیگر روش‌های شخصی و قدیمی اصلاً توصیه نمی‌شوند. در بسیاری از منازل، ادارات، هتل‌ها،رستوران‌ها،انبارها،کارخانه‌های صنعتی و تولیدی باوجود خطرات شدید ناشی از سمپاشی با سموم غیراستاندارد مانند مسمومیت، سرطان‌زایی، بیماری‌های ریوی و جهش‌های ژنتیکی هنوز هم مسئولین بدون مراجعه به متخصصین اقدام به سم‌پاشی می‌کنند. که به دلیل اطلاع نداشتن از نوع و ترکیب سموم، دز سم،اصول ایمنی و حفاظتی، خواص کشندگی سموم در بیشتر موارد گزارشان مسمومیت و سرطان‌زایی موجود است.

ازاین‌رو اولویت شرکت سم‌پاشی گیلان روز تا حد امکان پیشنهادهای بهسازی محیط است و در صورت اجرای عملیات سم‌پاشی، استفاده از سموم کاملاً ایمن و دارای مجوز وزارت بهداشت و با اطلاعات کامل از نوع و ترکیب سموم است که هیچ‌گونه خطری برای انسان و موجودات غیر هدف ندارد. کارشناسان متخصص شرکت سم‌پاشی گیلان روز از تمام مسئولین و هم‌وطنان عزیز خواهشمند است به‌هیچ‌وجه به استفاده شخصی از هیچ نوع سم و یا آفت‌کش اقدام نکنند و حتماً با مشورت شرکت‌های مبارزه با حشرات و جانوران موذی و متخصصین این امر که دارای مدرک حشره‌شناسی پزشکی هستند اقدام به کنترل آفات کنند.

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سوابق کاری شرکت

نمونه هایی از عملکرد شرکت مهندسی سمپاشی گیلان روز

1.اداره شهرداری لاهیجان،مبارزه با جانوران موذی(موش) در نوار دور استخر و پارک بعثت

2.منطقه آزاد قشم جهت مبارزه با سگ های ولگرد

3.کارخانه کلوچه نادری (کارخانه ی نگین ناب،نادریان فرد،نگین نادری)

4.کارخانه کلوچه نوشین (شهرک صنعتی لاهیجان)

...

راههای ارتباطی

ارتباط با شرکت سمپاشیراههای ارتباطی با شرکت مهندسی سمپاشی گیلان روز:

تلفن شرکت سمپاشی   013-42421449

فکس شرکت سمپاشی  013-42225989

موبایل شرکت سمپاشی  09112420192

ایمیل شرکت سمپاشی  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  -  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

بخش پشتیبانی شرکت سمپاشی  ارسال تیکت به بخش پشتیبانی سایت

 

ارائه خدمات در...

شرکت مهندسی سمپاشی گیلان روز مفتخر است که اعلام نماید که خدمات این شرکت شامل کلیه اماکن مسکونی و تجاری از جمله منازل،رستورانها،تالارها،کارخانجات،دانشگاه ها،هتل ها،ورزشگاهها و..... را شامل میشود.

سمپاشی موفقتوجه:برای اجرای عملیات سمپاشی به جابجایی اثاثیه نیازی نمی باشد

محل قرارگیری: خانه سمپاشی تضمینی