خدمات شرکت سمپاشی گیلان روز

سمپاشی حشرات و طعمه گذاری جانوران موذی تخصص ماست…

سوسک

سمپاشی سوسک

سوسک ها حشراتی ریز تا خیلی بزرگ،عموماً با بدن سخت، قطعات دهانی جونده و عموماً دهان جلو ولی برخی دهان زیر،لاروها با قطعات دهانی جونده،در حشرات بالغ چشم مرکب ممکن است وجود نداشته باشد.
سوسری

سمپاشی سوسری

سوسری ها دارای بدن مستوی وبه رنگ قهوه ای یا سیاه می باشند.اندازه آنها متغیر و بین 1 تا 4 سانتیمتر میباشد.پاهای طویل و مودار دارند و ممکن است بال دار یا بدون بال باشند و اگر بال داشته باشند بال ها به طور مسطح روی بدن قرار گرفته اند.

ساس

سمپاشی ساس

ساس نام عامیانه نوعی از حشره است که بدنی بیضی شکل و تخت دارد که حدود 4 الی 5 میلیمتر طول و رنگ آن متمایل به قهوه ای سوخته می باشد و از خون انسان،حیوان و پرندگان تغذیه می کند. شایع ترین آن ساس تختخواب (Bed Bugs) می باشد.

کک

سمپاشی کک

کک‌ها حشرات کوچک و بدون بال هستن که بصورت جانوران کامل خون خوارند و خون بدن انسان و عده ای از پستانداران،پرندگان و جانوران دیگر را می مکند و اغلب به رنگ سیاه براق یا قهوه ای هستند.

موریانه

سمپاشی موریانه

موریانه ها شامل گروه خاصی از حشرات با استحاله ناقص هستند که در آنها بالهای جلویی و عقبی قشایی و تقریبا به یک اندازه است.در این گروه افراد نر و ماده درکلونی هایی در زیر زمین یا تنه درختان زندگی می کنند.

مگس

سمپاشی مگس

مگس حشره کوچک بالداری است که از فضولات و زباله ها تغذیه کرده و ناقل انواع انگلها در انسان و دام می باشد.دوره زندگی مگس دارای 4 مرحله تخم،لارو،شفیره،وحشره بالغ هست طول زندگی حشره 2 هفته می باشد.

دراکولا

سمپاشی دراکولا

دراکولا حشره ایست مورچه سان که معروف به حشره بند یا پدروس می باشد که دارای دگردیسی کامل بوده و طول عمر حشره یک سال میباشد در فصل بهار در ناحیه شمال کشور بسیار یافت می شود.

شپش

سمپاشی شپش

شپش‌ها حشرات کوچک  به طول 2 تا 4 میلیمتر و بدون بال هستند که از پارازیت خارجی پستانداران و انسان می باشند.این حشرات مکنده هستند و منحصرا از خون بدن میزبان خود تغذیه می کنند و در میان لباسهاو رختخواب،موهای سر پنهان می شوند.

مورچه

سمپاشی مورچه

مور یا مورچه حشره‌ای است اجتماعی همانند زنبور عسل از راسته نازکبالان که در میان‌های دوره کرتاسه یعنی 110تا130میلیون سال پیش تکامل یافته است امروزه بیش از12000گونه مورچه طبقه بندی شده اند وتخمین زده میشود این تعداد تا 14000 گونه نیز برسد.

مایت

سمپاشی هیره (مایت)

مایت‌ها یا هیره‌ها (به انگلیسی Mite) موجوداتی میکروسکوپی از شاخه بندپایان رده عنکبوتیان هستند، به همراه کنه‌ها به زیر رده کنه سانان تعلق دارند، هیره‌ها از پرگونه‌ترین و موفق‌ترین بی‌مهرگان کره زمین هستند.

خفاش

طعمه گذاری خفاش

خُفّاش یا شَب‌کور یا کورشاپرک یا شب‌پرک پستانداری از راستهٔ خفاش‌سانان (Chiroptera) و تنها پستانداری که بال دارد و می‌تواند پرواز کند. کایراپترا از واژهٔ یونانی χείρ به معنی «دست» و πτερόν به معنی بال گرفته شده‌است.

موش

طعمه گذاری موش

موش پستانداری کوچک از راستهٔ جوندگان است که مواد غذایی خود را به وسیلهٔ حرکات رفت و برگشتی با جلو آروارهٔ تحتانی خرد می‌کند. موش حیوانی فوق العاده کنجکاو، ظریف، با حرکاتی تند و نشاط آور است. وزن موش به غیر از تیره موشهای صحرایی تقریبا 50 گرم است.

سگ

طعمه گذاری سگ

سگ با نام علمی Canis lupus familiaris زیرگونهٔ اهلی از گرگ‌ها می باشدو پستانداری از راستهٔ سگ‌سانان است.  سگ‌ها دارای تنوع بسیاری بر روی زمین می باشند و نخستین حیوانی است که به دست انسان اهلی شده است.

گربه

طعمه گذاری گربه

گربه‌ها پستانداران کوچک با نام علمی Felis silvestris catus می باشند و دارای بدنی قوی و منعطف هستند. 70 گونه ازگربه ها تاکنون ثبت شده است. وزن آنها معمولا بین 5/2 تا 7 کیلوگرم می باشد البته برخی از آنها بخاطر پر خوری وزنشان تا 30 کیلوگرم هم می رسد.

مار

طعمه گذاری مار

مارها در جهان بیش از ۴۰۰۰ نوع مختلف یافت می شوند. که در خشکی و زیر زمین و در آب و گاهی هم بر روی درختان زندگی می‌کنند. این خزنده تقریباً در همه جای کره زمین به جز مناطق قطبی و برخی جزیره‌ها، یافت می‌شود. طول کوچک ترین مار حدود ۷ سانتیمتر است که برخی آن را با کِرم اشتباه می‌گیرند.

0/5 ( 0 نظر )